Barok Yapı Malzemeleri

Barok Yapı Malzemeleri İnşaat İmalat San. Tic. Ltd. Şti.


ürünler

Ürünler/ İç Cephe

ürün resmi
1 / 1

Ürünün fotoğraflarını göster

DİNAMİK Silikonlu-Silinebilir İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası


Akrilik emülsiyon esaslı silikon katkılı ipek-mat silinebilir, dekoratif bir iç-cephe son kat boyadır.
EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Ürün Özellikleri ve Hakkında

ÖZELLİKLERİ : Dinamik silikonlu ipek mat boya, silinebilme özelliğine sahip, çatlama ve dökülme yapmayan, her türlü yüzeye mükemmel yapışan bir boyadır. Uygulandığı yüzeylerin tenefüs etmesine izin verir, kokusuzdur. İnsan ve çevre dostudur. Kolay uygulanabilen, mükemmel örtücülüğe sahip, solmayan renkleri ile uygulandığı yüzeylere ipeksi bir görünüm kazandırır.

UYGULAMA ALANI : Binaların iç kısımlarında her türlü duvar yüzeylerde kullanılır.

UYGULAMA ŞEKLİ: Yeni Boyanacak Yüzeylere Uygulama: Dyo Dyorit Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile düzgünleştirilmiş yüzeylere Dyo Alçı Astarı (AL-BİN) uygulanır. " Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır." Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen %10-15 oranında inceltilmiş silikonlu ipek mat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır. Düzgün uygulama elde edebilmek için tek yönde tarama yapılmalı, fazla taramadan kaçınılmalıdır. Katlar arası min. 6 saat beklenmesi önerilir.

Eski Boyalı Yüzeylere Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerlerde Dyorit Plastik macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile yüzey düzeltme işlemi yapıldıktan sonra tüm yüzeye Dyo Alçı Astarı (AL-BİN) uygulanır.

Eski sentetik boyalı yüzeylerde ise yüzey iyice zımparalanıp, zımpara tozları yüzeyden uzaklaştırıldıktan sonra Dinamik ipek mat iki kat halinde su ile hacmen %10-15 inceltilerek katlar arası bekleme süresi en az 6 saat olacak şekilde uygulanır.

KURUMA SÜRESİ : Dokunma kuruması 30 dakika, toz kuruması 2 saat, sert kuruması 24 saattir.

BOYANABİLEN ALAN : Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 lt ile 14-18 m2 , 1 kg ile 10-13 m2 alan boyanır.


Ürün Resimleri

Ürünümüze ait resimleri aşağıdaki galerinden izleyebilirsiniz. Resmin üzerine tıklayıp büyük boyutlarını izleyebilirsiniz. Bu galeri tarayınızda doğru çalışmıyorsa lütfen burayı tıklayınız.

  • 1 nolu resmin büyütmek için tıkla

Ürünün Bayisi

Dyo

http://www.dyo.com.tr
Yaşar Boya Grubu için kalite, üretime geçilmeden önce başlar, ürün tüketiciye ulaştıktan sonra da devam eder.
Bu bayi hakkında daha fazla bilgi ver

Yükleme Eklentileri

Bu ürüne ait olan dökümanları aşağıdan indirebilirsiniz. Ekteki dökümanlarımızdaki Acrobat Reader dosyalarını okuyabilmeniz ilgili programı bu adresten indirebilirsiniz.

kayıt yok

üzgünüz bu ürüne ait mevcut bir eklenti yok


SSS

Aşağıdaki listede DİNAMİK Silikonlu-Silinebilir İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası ürünü hakkında sıkça sorulan sorular ve ürün ile ilgili çeşitli konularda bilgi içeren başlıklar listelenmektedir. Bu sorular sizi yardımcı olmadıysa irtibat bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kayıt yok

üzgünüz bu ürüne ait mevcut bir soru yok. sorunuzu bize iletmek için tıklayınız